Невдачі футзалістів

футзал Журавлев6 грудня, у футбольному протистоянні в 1/8 Кубка ФАСК

зійшлися такі команди, як «Політехнік» - НТУУ «КПІ» та «Авіатор» - НАУ.

Матч відбувся на полі суперника, у спорткомплексі НАУ. Того року обидва колективи проявили себе якнайкраще: «Політехнік» вперше завоювал Кубок з футзалу в минулому сезоні, а гравці "Авіатора" показували цікаву гра, поступово удосконалюючи свою гру і доставляли багато клопоту своїм суперникам.

фУТЗАЛ КУБ 18 2       футзал КУБ 18

Цього року со стартових хвилин команди задали високий темп гри на полі, і перший удар по воротах політехніками був зроблен дуже швидко(Владислав Корнєв). Господарі не забарилися з відповіддю і вже через мить створили загрозу біля воріт суперника. при рівній грі тільки на одинадцятій хвилині був забитий перший гол, на жаль. в ворота "Політехніка" 1:0. Намагаючись заплутати суперника, політехніки часто передавали м'яч один одному, що стало причиною і частої втрати м'яча. Друга половина матча також була у високому темпі, але тільки в другій половині двадцятихвилинки знову з'явилися можливість забити голи. Причому суперник використав помилки гравців-політехніків, яких, на жаль, в цьому матчі було дуже багато. Матч завершився із рахунком 4:1 на користь «Авіатора» - НАУ.

В першості ФАСК у грудні ще дві гри: 20 грудня з НУФВСУ, 27-го з «Будівельником»(КНУБА). Бажаємо гравцям «Політехніка» виправити помилки і добитися переміг!