Цього року баскетболісти КПІ ім. Ігоря Сікорського поступилися у фіналі команді КНТЕУ.

SAM 4591  4 грудня в спортивному центрі КПІ відбувся фінал

розіграшу IХХ Кубка Студентської Профспілковій Асоціації м.Києва. На змаганнях були присутні проректор НТУУ КПІ Киричок П.О., голова студпрофкому Гаврушкевич А.Ю., зав.кафедри спортивного вдосконалення Новицький Ю.В. і др.  Як завжди, перша гра цього дня була між претендентами на третє місце в змаганнях: на майданчик вийшли представники НУФВСУ та любителі, студенти КНУ ім. Тараса Шевченка.

SAM 4567            SAM 4566

Перевага в рості, довжині рук і професійній підготовці, звичайно, дали можливість физкультурникам отримати бронзові медалі, але азарт, воля до перемоги і наполегливість гравців КНУ ім. Тараса Шевченка, у яких немає вже в програмі навчання фізичного виховання, були більш привабливі для уболівальників на трибунах спорткомплексу, тим більше, що до початку змагань в СЦ КПІ в негоду змогли дістатися лише 5 (ще 2 приспіли до другого періоду) гравців. Підсумок гри 80:62. Таке враження, що фізкультурники більше потрапляли в кільце тільки тому, що їм не заважали (занадто велика різниця в зрості гравців цих команд). Тому хочеться віддати перевагу гравцям КНУ ім. Тараса Шевченка, молодці!

SAM 4573SAM 4579

SAM 4581SAM_4586.JPGSAM_4575.JPG

Гра за Кубок була боротьбою рівних команд, на майданчику студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського та торгово-економічного університету боролися з усіх сил. Першими через 14 секунд з початку гри закинули м'яч у кошик студенти-політехніки і деякий час вели в рахунку. На початок гри відрізняло команди те, що політехніки частіше атакували кільце, але не завжди потрапляли, суперник же рідше міг атакувати, але точніше, і тому поступово розрив почав скорочуватися. 24: 17 після першої десятихвилинки.

SAM_4585.JPG SAM 4583

SAM_4587.JPGSAM_4593.JPGSAM 4597

SAM 4608SAM_4599.JPGSAM_4588.JPG

Початок другого періоду за суперником, який незабаром зрівнює рахунок, політехнікам не вдається завершувати свої атаки, і суперник потроху відходить вперед. Причому нашим вдається не підпускати суперника до кільця, але далекі, триочкові кидки студентів КНТЕУ вражали своєю точністю і дали можливість вийти вперед. Незважаючи на всі зусилля політехніків, наздогнати суперника не вдавалося. Помітною стала перевага гравців КНТЕУ в силовій підготовці, що дозволяло їм відбирати м'яч. Ну і попадання, звичайно. Хоча особиста першість серед чотирьох представників команд-фіналістів, яка відбулася в перерві, дісталася студенту КПІ Антону Лісковичу (ФПМ, 2 курс), який за відведений час більше всіх закинув м'яч у кошик (13 проти 12, 12 і 6 влучень конкурентів з інших команд ).

Остаточний рахунок гри 115: 95 і Кубок (перехідний) буде зберігатися в КНТЕУ.

SAM 4611SAM 4606SAM 4581

Нагадаємо, в минулому році команда КПІ завоювала Кубок СПА, який залишився назавжди в скарбничці команди, так як це була третя поспіль перемога в кубкових турнірах (2015-2017 р.р.).