Фінал ХIХ турніру з баскетболу на Кубок СПА м. Києва

баск с кубком Команда КПІ-переможець 2017 року

Фінал ХIХ турніру з баскетболу на Кубок СПА м. Києва

В жовтні в Києві стартував XIХ турнір з баскетболу на Кубок Студентської профспілкової асоціації м. Києва. Турнір є традиційним та присвячений до Міжнародного Дня студента.

Упродовж жовтня – листопада 2018 року 10 чоловічих збірних команд провідних вищих навчальних закладів визначали хто є сильнішим у студентському баскетболі столиці. Та вже 4 грудня в спорткомплексі КПІ ім. Ігоря ҐСікорського відбудеться фінальна гра, в якої візьме участь наша команда.

Чекаємо вболівальників! Гра за третє місце відбудеться у 15.00, наша команда грає за кубок у 14.30.

Бажаємо студентам перемоги на спортивному майданчику!