Футзал, останні новини листопада

47.jpg В группе «А» другої ліги Чемпіоната Києва пройшло найбільше протистоянь в 3-у турі. Гра Політехніка і ФК АБ тривала до останніх секунд, причому в прямому сенсі цього слова. Один з лідерів «інженерів», Самойленко, зробив все від себе можливе, по крайней мере, в першому таймі, щоб забезпечити своєму колективу комфортний рахунок. На рахунку Андрія два забиті м'ячі, а перший тайм закінчився бойовою нічиєю 2: 2.

43 56

Але все вирішувалося в кінці матчу, особливо в заключні десять хвилин цього протистояння. Суперник зміг забити 2 гола, на що підопічні Журавльова відповіли лише єдиним голом від Коробко - 3: 4. На жаль, програли, але гра була цікавою, і наші гравці виглядала дуже добре.

У Першості ФАСК наша команда зуміла на останній хвилині здобути перемогу над командою з університету ім. Б. Грінченка.

27 листопада, у Вищі лізі змагань з футзалу, відбулася гра третього туру.

У першому таймі господарі (наші футзалісти були гостями) виглядали краще, вони контролювали гру. На все що спромігся «Політехнік» це гострі контратаки, які завершував Федоренко Ілля.

Другий тайм розпочався дуже потужно, адже «Політехнік» бажав відігратися, тому моменти почали створювати з перших хвилин. Як написав коментар ФАСК і краще не скажеш, «Політехніки дуже бажали відігратися тому йшли в атаку великими силами, та зовсім не думали про захист. Спочатку Андрій Співаков пробачив суперника та влучив у поперечку, а от момент на 27 хвилині реалізував дуже красиво, навіс з кутового і удар в дотик точнісінько у нижній кут воріт,  господарі подвоюють рахунок у матчі. Взявши тайм-аут «Політехнік» пішли у ва-банк, вийшовши грати з п’ятьма польовим гравцями, і це принесло свої плоди, на 34 хвилині точним ударом з далеку забиває Віталій Шаповалов. А за хвилину до кінця зустрічі відзначається Владислав Запісецький, пробив поміж ніг голкіперу. Отже у підсумку результативна нічия 2:2, в якій команда Київського Університету ім. Бориса Грінченка втрачає перемогу, а «Політехнік» з НТУУ КПІ виборює для себе один заліковий бал» (кінець цитати).

Після 3-х ігор у нашіх 4 місце.