Баскетболісти КПІ впевнено переграли суперника в другому матчі Ліги Монстрів

баск лого лига монстро Тільки одного разу за всю гру супернику вдалося протягом однієї хвилини

побути лідером в грі, випередивши політехніків на три очки. Злагоджена гра політехніків, які провели роботу над помилками, допущеними в першій грі сезону (слабка гра захисту і неточні кидки нападників), дала відмінний результат на користь команди «Політехнік» 80:53 (24 - 18  12 - 10  20 - 14  24 - 11)

Лідери:     О     Р. Москаленко (10), О. Станішевський (24),

Пд   І. Анісімов (5),          В. Ковригін (17),

РП  Я. Верховод (2),       О. Яременко (4)

Арена: Авангард

Устиенко3 Пропонуємо вашій увазі відео-огляд матчу і цікаве інтерв'ю старшого викладача, тренера команди «Політехнік» Устименко Григорія Олександровича   http://basket.com.ua/game/3391.htm#video

Новини СБЛУ: в СБЛУ Таскомбанк розпочато прийом заявок на сезон  2018/2019 н.р.

Федерація баскетболу України оголосила про початок прийому заявок на участь у територіальних (обласних) змаганнях серед студентських команд.

Цього місяця стартують змагання ІІ (обласного) етапу у головному студентському баскетбольному турнірі України, - Студентська баскетбольна ліга України – СБЛУ Таскомбанк.

Дата початку змагань 25 жовтня 2018 року

В приміщенні Федерації баскетболу України за адресою: Площа Спортивна,1, Палац спорту, офіс 315. 17 жовтня 2018 року, о 15:00 відбудуться збори представників команд закладів вищої освіти м. Києва та області  з приводу системи та строків проведення змагань.