Футболісти КПІ переможно стартували в новому сезоні

футбол мяч19 вересня стартував ХХ Чемпіонат Футбольної Асоціації Студентів Києва (ФАСК), в якому традиційно виступає і футбольна команда КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Після невеликого спаду результатів команди в останні роки, в сезоні 2017/2018 н.р. команді під керівництвом тренера команди старшого викладача Мохунько Олександра Дмитровича  вдалося відновити авторитет команди  і показати, що футболісти КПІ - гідний суперник.
В цьому році команда буде працювати під керівництвом викладача Кодратовича Андрія Борисовича та викладача Білоконя Віталія Петровича.

Сезон 2018/2019 футболісти-політехніки почали  переконливою перемогою: 20 вересня вони перемогли команду ЕКОНОМИСТ (КНЕУ). Три голи забив Бондар Олександр, два голи на рахунку Мельника Антона і своїм голом допоміг товаришам по команді Паляничка Віталій. З рахунком 6: 1 команда команда «ПОЛІТЕХНІК (НТУУ КПІ)» очолила турнірну таблицю!
     Кондратович Андрій Борисович    футбол 2018  Білоконь Віктор Петрович
          Кондратович А.Б.                                         Збірна КПІ з тренером Мохунько О.Д.                                      Білоконь В.П.

фБондар фМельник     Побажаємо студентам-футболістам вдалого сезону!
         Бондар О.             Мельник А.

Команда НТУУ «КПІ» постійний учасник Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ.

У 2000 р. переможець Універсіади. Тричі "Політехнік" ставав чемпіоном м. Києва серед студентських команд у 2004, 2005 та 2008 роках. У 2003 році завоювував срібло чемпіонату та шість разів бронзу (2001, 2007, 2009, 2011, 2012 та 2013 роки).

У 2004 році збірна КПІ стала Чемпіоном України з футболу серед студентських команд ВНЗ. У тому ж році зайняла 2 місце у у Східно-Європейській студентській футбольній лізі.

історії ФАСК на сайті http://fask.com.ua/o-nas/istoriya/)