Волейболісти КПІ-знову чемпіони Спартакіади ВНЗ Києва

волейбол мячКраща студентська команда Києва-політехніки!

Довгоочікуваний фінал чемпіонату Києва серед чоловічих студентських команд з волейболу 2018 року відбувся 5 червня. У фіналі за перше місце боролися збірні команди КПІ ім. Ігоря Сікорського (чемпіон 2017 року) і Національного університету фізичного виховання і спорту України. Всього в змаганнях сезону 2017/2018 н/р брали участь 13 команд ВНЗ м.Києва.

Фінал відбувся в Спортивному Центрі КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Дві з половиною години напруженої боротьби доставили величезне задоволення вболівальникам команд, які зібралися на трибунах. Як сказав після гри голова Київського міського відділення з фізичного виховання та спорту МОН України Бобровник Сергій Ілліч, ця гра була на рівні ігор чемпіонатів України.

Перші два періоди у важкій, з перемінним лідерством боротьбі закінчилися на користь студентів-політехніків. Третій період був не менш напруженим, вболівальники обох команд не замовкали, підтримуючи і стимулюючи своїх гравців. На наш погляд, в цьому періоді студенти НУФВСУ заробили перевагу не майстерністю, а за рахунок більшої кількості помилок політехніків. Рахунок став 2:1. Отримавши рекомендації тренера, гравці нашої команди четвертий період грали більш зосереджено, намагаючись не допускати помилок. І перемогли! 3:1-такий результат напруженого матчу!

SAM 4168

Нагороди вручив начальник Київського міського відділення з фізичного виховання та спорту МОН України Бобровник Сергій Ілліч.

SAM_4166.JPGSAM_4163.JPG

SAM_4162.JPGSAM_4160.JPG

SAM_4159.JPGSAM_4156.JPG

Висловлюємо подяку суддівській бригаді за чесну, неупереджену роботу

SAM 4150SAM_4155.JPGSAM 4151

На жаль, зал спортцентра при проведенні такого важливого заходу був погано освітлений і дуже задушливим.