Переможець Спартакіади КПІ з футболу - команда ІЕЕ!

SAM 4185 6 червня фінальними іграми за призові місця серед футбольних команд завершилася Спартакіада НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського.

Першими на поле вийшли збірні команди ХТФ і ФММ. Гостра, цікава гра виявилася скромною на голи, був забитий лише один гол. У підсумку бронзові нагороди отримали студенти хіміко-технологічного факультету.

Команда ХТФ перемогла з рахунком 1:0. Вітаємо!

SAM 4188SAM 4193SAM 4194

Друга гра за звання чемпіона Спартакіади не залишила байдужими  глядачів і уболівальників. Минулорічний чемпіон, команда зв'язківців (яка в цьому році зайняла трете місце, вперше виступаючи в першій лізі Футбольної Асоціації Студентів Києва) була налаштована на повтор успіху минулого року, але недооцініла суперника. Студенти інституту енергозбереження і енергоменеджмента  з перших хвилин гри взяти ініціативу на себе і змогли в перші п'ять хвилин забити два голи у ворота суперника. Зажурилися вболівальники зв'язківців, неспокійно спостерігали за грою. Після двох голів футболісти ІЕЕ пішли в оборону, скупченість гравців біля воріт заважала зв'язківцям домогтися успіху. Перший 25-хвилинний період завершився з рахунком 2 : 0.

Але зв'язківці не здалися і другий період з перших хвилин були домінірущіми на поле. Незважаючи на це, енергетикам вдалося забити ще один гол. 3 : 0 - здавалося, що супернику можна «здатися», але не тут то було, зв'язківці збільшили швидкість і, завдяки точним передачам і деякої втоми суперника, забили-таки гол, а на останніх секундах матчу і другий. ІЕЕ-ІСЗЗІ 3 : 2.

Гра вийшла цікавою, напруженою і показовою: гравці обох команд до кінця матчу грали в повну силу і заслуговують на похвалу, і переможці, і переможені.

Команда-переможець! Вітаємо!

SAM 4205SAM_4203.JPG

Кращий гравець - Паляничка Віталій (ІСЗЗІ)

Кращий захисник   - Чебаран Андрій (ІЕЕ)

Кращий нападаючий   - Мирко Леонід (ХТФ)

Кращий воротар - Степанович Михайло (ФММ)

SAM 4187SAM 4188SAM 4189SAM 4190 Нагорода команді ФММ 4 м SAM 4192

Команди-призери Спартакіади КПІ з футболу 2018 року

SAM_4208.JPG

SAM_4173.JPGSAM_4198.JPGSAM_4196.JPG

нагородження команди ІСЗЗІ за друге місце

Змагання проводилися під керівництвом старшого викладача кафедри спортивного вдосконалення і тренера збірної команди КПІ Мохунько Олександра Дмитровича. Судив фінальні матчі Журавльов Сергій Олексійович.

SAM 4202 SAM 4210 SAM 4197

На фіналі був присутній і голова профкому студентів КПІ Гаврушкевич Андрій Юрійович.

Вручали нагороди переможцям та призерам: Гаврушкевич Андрій Юрійович, Мохунько Олесандр Дмитрович, Журавльов Сергій Олексійович.