Тільки про футбол

футбол мяч Ми любимо такий різний футбол

10 травня команда «Політехнік» провела гру 15 туру з командою «Європейський університет». Як написав в анонсі гри коментар ФАСК: «Політехнік» перебуває у непоганій формі, та їм не слід недооцінювати свого суперника з Європейського університету, адже ця команда може створити неприємності майже кожному» (кінець цитати).

Приносимо вибачення уболівальникам за недостовірну інформацію про результат гри збірної КПІ з командою "Європейський університет". Гра завершилася для суперника наших футболістів з розгромним рахунком 0 : 9! І у політехніків з'явився шанс потрапити в трійку лідерів Першості футбольної асоціації студентів Києва. Побажаємо їм успіху в двох останніх іграх 17-18 турів, перша с яких відбудеться 22 травня.

15 травня відбулася чергова гра збірної команди в Першості ФАСК. Її суперник, команда «Меркурій» КНТЕУ, одна з найсильніших студентських команд міста Києва та України. «Політехнік» веде боротьбу за четверту сходинку, а його суперник з КНТЕУ має намір вести боротьбу за чемпіонство до переможного завершення.

SAM_4039.JPG SAM_4040.JPG

Як там суперник?                                                                                        Повчання тренера

Але спорт є спорт, і початок гри був цілком на користь КПІшників. І не тому, що суперник грав погано, а тому, що студенти-політехніки грали краще.Вони першими пробили по воротах вже на третій хвилині матчу, чім спантеличили суперника. І ця атака не була випадковою, студенти КПІ показали, що вміють грати в футбол не гірше чемпіонів. До середини тайму супернику не вдалося жодного разу вдарити по воротах «Політехніка»! «Завівся» тренер суперника і щосили посилав своїм підопічним поради.

SAM_4043.JPG  SAM_4046.JPG

Гра була цікавою і рівною протягом усього матчу, але в підсумку перемога дісталася все-таки студентам команди "Меркурій". На наш непрофесійний погляд, саме досвід суперника і удача (таке теж буває) допоміг їм досягти в результаті перемоги з рахунком 3:1. Команда "Політехнік" зараз в основному складається з першокурсників і другокурсників. Побажаємо нашим футболістам стати однією з найсильніших в наступні студентські роки!

SAM 4048   SAM 4049

Початоr гри                                                                                               Тренер КПІ і вболівальники

А зараз поздоровляємо не з перемогою, а з кращою, цікавою грою. Мені, як вболівальнику, особливо сподобався гравець під номером 15, але й йому треба ще навчитися завершувати свої приголомшливі «ривки» за м'ячем.

SAM_4051.JPG SAM_4052.JPG

Вболівальники      КПІ                                                                                         тренер "Меркурія"

З історії команди:

Команда НТУУ «КПІ» постійний учасник Чемпіонату м. Києва з футболу серед студентських команд ВНЗ.

У 2000 р. переможець Універсіади. Тричі "Політехнік" ставав чемпіоном м. Києва серед студентських команд у 2004, 2005 та 2008 роках. У 2003 році завоювував срібло чемпіонату та шість разів бронзу (2001, 2007, 2009, 2011, 2012 та 2013 роки).

У 2004 році збірна КПІ стала Чемпіоном України з футболу серед студентських команд ВНЗ. У тому ж році зайняла 2 місце у у Східно-Європейській студентській футбольній лізі.

З історії ФАСК на сайті http://fask.com.ua/o-nas/istoriya/

_____________________________

Крім того 14 травня «Політехнік-2 НТУУ КПІ» заробив ще 1 очко в грі з командою ВМУРОЛ «Україна», зміцнює надію уболівальників оставатися в трійці лідерів. Попереду два матчі 18 та 23 травня з «Будівельником» КНУБіА (лідера першої ліги) і Економіст (КНЕУ). Обидва матчі пройдуть на стадіоні КПІ, тому піддержка уболівальників нашим футболістам-зв'язківцям забезпечена. Успіху!

Визначилася перша команда в півфінал Першості КПІ з футболу 2018 року. 14 травня збірним командам ФПМ і ІЕЕ вдалося забити по одному голу один одному, переможцем по пенальті стала команда Інституту енергосбереження і енергоменеджменту. Другий матч цього дня був перенесений.