Успіхи регбистів-політехніків

Регби Ирпень  Відкритий чемпіонат міста Ірпеня  з регбі-7

серед дорослих команд івідкрита першість Ірпенясеред юнаків  2007-2008 та  2005-2006 років народження відбулися  5 травня  в  Ірпіні на стадіоні «Чемпіон».

Участь  серед дорослих команд взяли «Росомахи-ДЮСШ  Ірпінь» (Ірпінь), «Політехнік» (Київ), «РК Дарниця» (Київ), «Національні Дружини» (Чернігів), «Національна Поліція» (Київ).

Серед  юнаків  2007-2008  року  народження  змагалися  «Росомахи-ДЮСШ Ірпінь», «Пегас» (Київ), «Політехнік» (Київ), «РК Гарт» (Дмитрівка), «Антарес» Клавдієво».

А юнаки  2005-2006  років народження  виступили  за  команди  «Росомахи-ДЮСШ Ірпінь», «Антарес» Клавдієво», «Дарниця» (Київ), «Політехнік» (Київ) та «Пегас» (Київ). CH_U_Yunaky_2005_06_Tsentralna_zona_2.jpg CH_U_Yunaky_2005_06_Tsentralna_zona.jpg

регби с ребелс 9.05.18

Чергова гра Чемпіонату України чоловічої Вищої ліги з регбі-15 між столичними регбійними клубами «Політехнік» та «Ребелс» відбулася  9 травня о 16:00 на стадіоні «Спартак».

У попередньому сезоні «Політехнік», в минулому багаторазовий чемпіон України, показав найгірший результат у своїй історії - 10 місце, а «Ребелс» були сьомими в підсумковій таблиці. В цьому році команда налаштована більш рішуче і, здобувши перемогу в першій грі, закріпила успіх перемогою і в другій грі з командою «Ребелс». Рахунок гри 26:20 на користь політехніків.

Футбол 10 травня Політехнік провели гру 15 туру з командою «Європейський університет».Як написав в анонсі гри коментар ФАСК: «Політехнік» перебуває у непоганій формі, та їм не слід недооцінювати свого суперника з Європейського університету, адже ця команда може створити неприємності майже кожному.»(кінець цитати).