Віктор Івахненко- чотириразовий чемпіон світу 2018 року!

Новый рисунок 3Студент КПІ  Віктор Івахненко- чотириразовий чемпіон світу!

27-30 квітня 2018 року в м Целье, Словенія, відбувся 8-й Чемпіонат світу з гирьового спорту серед студентів і Відкритий чемпіонат Європи серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів.

У змаганнях взяли участь спортсмени з п'яти країн: України, Казахстану, Сербії, Польщі та Словенії. Перше місце зайняла команда України, на другому місці спортсмени Словенії і третє місце у команди Сербії. Відкриття змагань відбувалося за участю Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Словенія Бродовича Михайла Франковичу. Вперше в історії міжнародних змагань з гирьового спорту проведені змагання серед спортсменів з інвалідністю.

Новый рисунок 1 Новый рисунок Новый рисунок 4

У складі збірної командіровку України був і студент КПІ ім. Ігоря Сікорського (ФБМІ) Віктор Івахненко, який завоював чотири (!) золотих медалі. Напружений графік виступів і в 8-му Чемпіонаті світу серед студентів, і у відкритому Чемпіонаті Європи серед юниорів, а потім ще і серед доросліх забрав багато сил, але і приніс радість перемог.

Додому він привез 4 золотих медалі, додавши ще й золото в командній першості.

Вітаємо Віктора, молодець!

З ініціативи Віктора 11 травня буде проведено і відкриту Першість нашого університету з гирьового спорту.        Чекаємо найсильніших студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського і гостей, які поборються за нагороди.