Спортивний початок травня

22Не дивлячись на святкові травневі дні збірні команди університету продовжують

брати активну участь в міських спортивних змаганнях, а також виїжджають в інші міста для участі в республіканських змаганнях (за що величезне спасибі батькам і викладачам, які спонсорують ці поїздки).

У суботу, 5 травня, студентська команда і дитяча команда 2005-2006 р.н. регбійного клубу «Політехнік» візьмуть участь в розіграші Кубка міста Ірпінь з регбі-7, а 9 травня студенти проведуть другу відбіркову гру з командою «Ревелс» за право брати участь у фінальній (осінньої) частини Чемпіонату України з регбі-15. Нагадаємо, першу гру наші регбісти виграли з рахунком 40:19.

Успішно закінчує сезон збірна команда політехніків-волейболістів, яка перемогла в півфіналі студентського чемпіонату своїх суперників.

А ось у футболістів попереду ще 5 ігор другого туру Чемпіонату ФАСК, одна з них, переможна, відбулася 3 травня з командою НАВС, яка знаходилася в турнірній таблиці на одну сходинку вище. Але після рахунку 3:1 на користь політехників поступилася цім четвертим місцем нашим футболістам. Завершать футболісти сезон 2017/2018 н.р. 28 травня.

Команда "ПОЛІТЕХНІК-2" НТУУ "КПІ" (представлена ​​футболістами Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації  НТУ України «Київський політехнічний інститут») - виступає в першій лізі і мала на початок травня три перемоги і три поразки. Але 4 травня переконлива перемога над командою ДУТ з рахунком 6:2 виводить політехників на третє місце.

Футбольна команда від ІСЗЗІ "Альянс" в минулому навчальному році була першою в Спартакіаді КПІ з футболу і є дебютантом Першості ФАСК.

Побажаємо успіху нашим спортсменам в завершальній фазі змагань сезону 2017/2018 н.р.