Студент КПІ Бирка Дмитро став другим на Чемпіонаті України з гирьового спорту!

39834   Чемпіонат України з гирьового спорту

З 19 по 22 квітня 2018 року у Житомирі, у спортивному комплексі «Динамо», відбувся Кубок України серед дорослих та чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів. У змаганнях взяли участь понад 200 учасників із 22 областей України та міста Києва. У складі команди Києва був і першокурсник ХТФ КПІ ім.Ігоря Сікорського Бирка Дмитро.

Серед учасників змагань було - 3 заслужені майстри спорту України, 12 майстрів спорту міжнародного класу та понад 70 майстрів спорту України.

У Чемпіонаті України серед юніорів наш студент Дмитро Бирка став другим в двох видах гирьового спорту: у двоборстві у в. к. до 68 кг та командної першості з естафети. Крім того він вперше виконав норматив майстра спорту України!

Вітаємо Дмитра та тренера-викладача кафедри спортивного вдосконалення                                                               Крилова  Анатолія Геннадійовича з успіхом!

Бирка фото 001  04844ee7274428df010c396816b3fc1cБирса Дмитро 001

Цікаво знати Порядок проведення естафети:

- перед початком естафети учасники шикуються на уявлення по командам, по етапах. За 5 секунд до старту починається відлік контрольного часу: 5, 4, 3, 2, 1, після чого подається команда «Старт» учасникам першого етапу;

- за 15 секунд до старту чергового етапу суддя при учасниках виводить наступних спортсменів; - за 5 секунд до закінчення чергового етапу починається відлік контрольного часу: 5, 4, 3, 2, 1;

- передача естафети здійснюється за командою «Зміна». Учасник, який закінчив етап, повинен поставити гирі на поміст;

- учаснику попереднього етапу, що зафіксував гирі після команди «Зміна» для чергового етапу, підйоми не зараховуються;

- рахунок ведеться спільний з наростаючим підсумком;

- команда-переможниця визначається за найбільшою кількістю підйомів - за однакової кількості ті підйомів у двох і більше команд перевагу отримує та, яка має меншу власну вагу учасників.