Триатлоністи КПІ у квітні

triatlon21 та 22 квітня у м. Житомирі пройшов Чемпіонат України з триатлону. В збірну команду юніорів міста Києва були включені і студенти-першокурсники КПІ імені Сікорського, а також у змаганнях взяли участь і майбутні наші студенти-школярі та ліцеїсти КПІ, всього 10 чоловік. Кращий результат збірної команди Києва – дівчата вибороли друге місце. У складі команди срібних призерів виступала першокурсниця ІПСА Тарасевич Арина(гр.КА-72). Арина виконала перший дорослий розряд. У Ванджури Ганни особистий результат серед найсильніших юніорів України-шосте місце. А Георгієв Павло (першокурсник ММІ) виступаючи в складі київської команди, яка зайняла 4 місце, показав відмінний результат і виконав норматив кандидата у майстри спорту України.
Тренер команди Муравський Леонід Володимирович задоволений результатом своїх підопічних.