Підсумки виступів збірних команд КПІ, квітень 2018

52Боротьба за Кубок ФАСК 2018 р. завершена. Володар Кубка-команда КПІ ім.І.Сікорського!

Команда політехніків вперше змогла дійти до фінального матчу в боротьбі за Кубок, тому 19 квітня була готова віддати всі сили, щоб здобути перемогу. Допомогли і рідні стіни: фінальний матч розіграшу Кубка м. Києва з футзалу серед студентських команд ЗВО, відбувся в Центрі фізичного виховання та спорту НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», в якому команда «Політехнік» приймала чинного чемпіона Вищої ліги з футзалу – команду НПУ ім. Драгоманова і змогла перемогти.

94.jpg

«Важливість фінального матчу за Кубок і так зрозуміла, але принциповість цього протистояння набрала оберти по завершенню сезону, адже у фіналі зійшлись дві кращі футзальні команди університетів столиці», написав коментар ФАСК.

Команда «Політехнік» працювала під керівництвом Станіслава Гончаренко. Після гри він поділився св оїми думками: «Нам треба було вийти до фіналу, а тут моя команда за підтримки рідних стін та таких шалених вболівальників зробить все, щоб підняти над головою цей Кубок. Ми працюємо з хлопцями вже четвертий рік і ця гра була останньою можливістю для кількох ключових гравців моєї команди здобути трофей і нам це вдалось. Я пишаюся цими хлопцями!»

01 16 91 92

Капітан «Політехніку» Андрій Ардашніков: «Враження від гри як найкращі. Сьогодні ми віддали всі свої емоції на майданчику. Ми задоволені сезоном в цілому, адже змогли завоювати серебряні нагороди чемпіонату, а сьогодні ще й вдалося перемогти в Кубку. Насправді, ми дуже довго до цього йшли. Насмперед, хочу подякувати нашому тренеру та висловити слова подяки вболівальникам, які сьогодні нас палко підтримували».

108608

Футболісти також напередодні фіналу футзалістів зустрічалися зі студентами - драгомановцями в ¼ Кубка ФАСК з футболу. На жаль, команда футболістів, яка в цьому сезоні виступає значно краще торішнього, не змогла встояти проти найбільш старших і досвідчених суперників. Рахунок гри був такий же, як у фіналі футзалістів 2: 0, але вже на користь суперників-драгоманівців.

SAM 3910SAM 3913SAM 3915

Незабаром завершують боротьбу в Чемпіонаті Києва з волейболу серед студентських команд ЗВО і наші волейболісти. У попередньому етапі чоловіча збірна (група А,) посіла друге місце і вийшла до фінального етапу Чемпіонату. Перше місце в групі у команди Національного університету біоресурсів і природокористування України. На третьому місці - КНУ ім.Шевченка. Всього в змаганнях беруть участь 14 чоловічих команд, розділених на дві групи.

І наші баскетболісти не нудьгували, відразу 4 команди від нашого університету вели боротьбу за Кубок України серед нечисленних команд 3х3 (Київський етап), в якому брали участь понад тридцять команд. Перша команда КПІшників, в попередньому етапі зайняла 4 місце і вийшла в півфінал, але в півфіналі не змогла здолати суперників і вийшла з подальшої боротьби.Склад команди 2018 року:

1.Бондарук Роман

2.Коврігін Валерій

3.Тодосієнко Ігор

4.Білецький Влад.

Нагадаємо, що в 2017 році виступ був більш успішним і команда стала призером київського регіонального етапу Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед студентських команд (чоловіки):

1 місце. КНТЕУ 1
2 місце. НУФВСУ
3 місце. КПІ (фото 2017р.)

3х3 2017