Наші вітання Звягіну Микиті!

DSC08275 Призер Чемпіонату України Звягін Микита/

З 28 березня по 1квітня у м. Трускавець (Львівська обл.) пройшов Чемпіонат України зі спортивного орієнтування . Більше 500 спортсменів зі всіх регіонів приїхали змагатися на різних по складності та довжині дистанціях за віковими категоріями. Студент першого курсу Звягін Микита ФПМ (КМ-73) НТУУ КПІ ім.Сікорського виступав у складі команди Київської області.

У перший день змагань на спринтарській дистанції Микита фінішував з ІІ результатом в змаганнях серед юніорів. Подовжену дистанцію по гірський місцевості також здолав з ІІ результатом. Середню дистанцію третього дня змагань пробіг у хорошому темпі, та виборов бронзову нагороду. В останній день на скороченій дистанції Звягіну Микитє у напруженній боротьбі вдалось показати хорошу швидкість і зайняти ІІ місце, показавши найстабільніші показники і ставши призером на всіх дистанціях Чемпіонату України.

Ці змагання були етапом відбору до складу національної юнацької збірної команди України.

Інформацію надала   Ускова С.М., тренер-викладач.