Футзал, березень 2018

382.jpg Друга  ліга  Київської   федерації   футзалу.

Так  склалося,  що  усі спортсмени і  команди нашого университету за  увесь додатковий для відпочинку тиждень  дійсно  відпочивали.Але не  футзалісты!   Вони провели   два  дуже  напружених матчу і  в  обох добилися  перемоги!

Непередбаченою,  а тому й цікавою була гра між командами «Політехнік» і «ID-AUTOGROUP» в 5 турі Другої ліги. Перемога в цій грі могла тій чи іншій команді дати можливість піднятися у турнірній позиції, в той час як нуль очок міг лишити далеко позаду. Ще в першому турі обидва колективи здобули по 3 бали та вийшли уперед, однак впродовж наступних ігор результати були далеко не найвтішними.

Вітаємо наш«Політехнік», який забив на один гол більше, і саме це дозволило команді перегнати «ID-AUTOGROUP» в таблиці, та й взагалі повернутися до конкурентної боротьби. При цьому,в  першому таймі  упевнено почав суперник і  зумів досить швидко забити 2 гола. Але політехніки не  здалися і  продовжували боротьбу, зумівши відіграти один  м'яч до кінця першого тайму. І другий тайм був вже за  політехніками. Досить швидко вони зуміли порівняти  рахунок. А за хвилину до кінця гри забили переможний гол. Перемога з рахунком 3 : 2!   Команда"Політехнік"  з  6 очками  піднялася на третю позицію в таблиці  Ліги С.

53.jpg72.jpg70.jpg

Першость Футбольної Асоціації СтудентівКиєва

Не менш цікавим був і матч команди футзалистов 6 березня в спортивному комплексі КПІ ім. Ігоря Сікорського, цю гру назвали «захоплюючою».

Футболісти КНУім. Шевченка були господарями матчу, оскільки грали вдома.Та цe нe допомогло їм уникнути швидкого голу від "кпішників". І хоча господарі майданчика пристосувалися до гри суперника, кілька разів навіть змогли атакувати ворота, але попасти у ворота не виходило. До кінця першого періоду кпішникі змогли забити ще один гол. Після перерви гра не змінилася, господарям доводилося весь час захищатися, але одна з двох  вдалих  контратак завершилася-таки голом у ворота суперника. Це підстебнуло гравців КРІ, майже відразу вони змогли закинути четвертий гол суперникові. Але і господарі не здавалися, наполегливо чинили опір і прагнули відігратися. І не даремно, рахунок вдалося скоротити до 2:4, але перемогти одного з лідерів першості ФАСК, команду «Політехнік», не вдалося!  Заслужена  перемога  студентів НТУУ КПІ в цій напруженій і цікавій грі. Вітаємо!