Початок сезону - 2018 гирьовиками КПІ ім.Сікорського

gyriГирьовий спорт -2018, перший старт команди

лютого 2018 року в спортивному залі НМУ ім. О.О.Богомольця наші студенти-гирьовики взяли участь в Першості ВНЗ міста Києва  з  гирьового  спорту.  Від  нашого  університету   участь   брали  9  спортсменів-студентів серед яких  був і  Івахненко Віктор,  чемпіон  світу Європи і  України  минулого, 2017  року.

І на цих змаганнях Віктор  підтвердивзвання кращого в цьому виді спорту і зайняв  перше  місце  у своїй вагової категорії (75кг). Перше місце  завоював  і студент Бирка Дмитро (70 кг). Швиденко  Віталій  зайняв  третє місце серед "легких"  спортсменів (62 кг).  Представляв  команду  нашого університету  тренер-викладач  Крилов   Анатолій  Геннадійович.

Поздоровляємо призерів змагань з призовими місцями  і бажаємо подальших успіхів!

giri_2017_02_cu_st_mini-09.jpggiri_2017_02_cu_st_mini-14_kul.jpggiri_2017_02_cu_st_mini-01.jpg

Гирьовий спорт— силовий вид спорту, який ґрунтується на підніманнях гир (гирі) максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно з правилами змагань у двох змагальних вправах (двоборство: поштовх, ривок) або в одній (поштовх довгим циклом).