Важка атлетика-2017 в КПІ ім.Ігоря Сікорського

Ивахненко 2015г 001     ivakhnenko 2 1

Вітаємо зі спортивними успіхами, Віктор!

Нагадаємо, за підсумками 2016/2017 навчального року кращим спортсменом нашого університету був визнаний важкоатлет Івахненко Віктор, студент факультету біомедичної інженерії, який завоював в цей період звання Чемпіона Україні  (11.03.2017); двічі був чемпіоном світу ( 29.10.2016 та 30.10.2016); а також двічі був першим на Чемпіонатах Європи:  (28.04.2017 та 30.04.2017).

Вдало завершив він  2017 рік:   в місті  Лутраки, Греція  12-15 жовтня 2017року  більше 220 гирьовиків з 22 країн взяли участь в 25-м Чемпіонаті світу за версією Міжнародної федерації  гирьового спорту , серед них був і наш студент Івахненко Віктор. У своїй вагової категорії він зайняв друге місце серед дорослих спортсменів. Учасникі змагань відзначили  прекрасне місце проведення чемпіонату і виразили вдячність Організаційному комітету за відмінне проведення і організацію змагань.

Protocols, 25 World Championship, Loutraki, Greece 13-15 Oct. 2017

Ивахненко табл

А 10 грудня 2017 в м. Бейрут, столиці Лівану, відбувся святковий концерт, присвячений Дням культури України в Лівані, в якому взяли участь представники культури і мистецтва України і Ліванської Республіки. До Лівану Віктор Івахненко попав з групою силового жонглювання НПУ ім. Драгоманова «Козацькі витівки», яка була запрошена Ліваном (група представила Федерацію гирьового спорту України з метою презентації гирьового спорту в Лівані). Презентація гирьового спорту в Лівані проводилася під час проведення святкового концерту, а також шляхом проведення майстра-класів в спортивних і фітнес-клубах Лівану в містах Бейрут і Набаті-Дуеро.

SAM 3822  SAM 3823

Крім того, відбулася зустріч з представниками Міністерства молоді і спорту Лівану, під час якої були обговорені перспективи розвитку гирьового спорту в Ліванській Республіці.  (За підсумками новин  Федерації гирьового спорту України).

Попереду нові старти 2018 року.

Вже готов Реламент проведення Чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів за правилами Федерації гирьового спорту України.ReglamentStudent2018 1

Також почалася підготовка до відкритого Чемпіонату Європи по гирьовому спорту ( 26-30 квітня 2018, Целье, Словенія), куди Міжнародна Федерація Гирьового Спорту запрошує всіх гирьовиків, всіх країн, федерацій і клубів взяти участь. В рамках Чемпіонату пройдуть: -Відкритий Чемпіонат Європи серед юніорів 1996 -1999 роки народження; -9-й Чемпіонат світу по гирьовому спорту серед студентів; -Відкритий Чемпіонат Європи серед  ветеранів; -1-й Чемпіонат Європи для спортсменів з інвалідністю.

Побажаємо Віктору Івахненко (і його тренерові-викладачеві кафедри спортивного вдосконалення  Крилову А. Г.) і всім спортсменам-студентам КПІ ім. Ігоря Сікорського успіхів в новому сезоні!