Вітаємо тріатлоністів КПІ ім. Сікорського з вдалим початком сезону 2018 року

триатлон эмб22-24 грудня у місті Лева відбувся  зимовий Чемпіонат України з тріатлону

-заключний старт сезону  2017 року. Загалом, в останні роки розвиток цього виду спорту в цьому місці  вжваво пішов угору!

«Львівщина – це один з передових регіонів, але все пов’язано зі структурою підготовки. Львів – це відносно маленьке місто і тут дуже багато різних туристичних напрямків. Тому в нас немає доріг, на яких можна тренуватися. Однак, маємо приклад Києва – дороги переважно завантажені автомобілями і готуватися дуже тяжко, навіть тим самим аматорам. Але позитивний рух все одно є!»(кінець цітати).

Учасників було приблизно 200 чоловік, брали участь юніори і дорослі. І так само параллельно проходив  чемпіонат Львівської області, де виступили молодь і діти.

В цих змаганнях взяли участь і студенти НТУУ «КПІ ім.Ігоря Сікорського» і їх тренер, викладач кафедри СВ Муравський Леонід Володимирович.  Першокурсник ММІ Георгієв Павло виступив дуже успішно на своїх перших змаганнях, він  посів  5-е місце.

Тріатлоністи також  нещодавно повернулися з Харькова, де 23-24 січня взяли участь в Зимовому Чемпіонаті України вже 2018 року. Ці змагання покликані були стати першим «спарингом» для молодих претендентів на участь в юнацьких Олімпійських Іграх, що влітку прийматиме Буенос-Айрес.

Як відмитили спортсмени, плавати в басейні було легко, тому що там дуже хороший басейн. А от бігти не дуже – високим був градус на поворотах. Наприклад, у Львові є манеж і там набагато легше бігти, тому що цей самий градус набагато нижчий.

Студентів-кпішників в Харькові було двоє. Ми вітаємо студентку ІПСА Тарасевич Арину, яка стала призером змагань, посів 3-е місце!