Успіхи студентів-лучників КПІ ім.Сікорського

15039090656969696  ВІТАЄМО СПОРТСМЕНІВ-ЛУЧНИКІВ І ЇХ ТРЕНЕРА!

Всього 8 років тому, в 1999 році, в НТУУ КПІ з'явився такий вид спорту, як стрільба з з лука. Ентузіазм, любов до свого виду спорту, справжня спортивна наполегливість тренера-викладача Оксани ВіргініЇвни Д'яковій дозволили створити справжню збірну студентську команду, учасники якої останніми роками беруть участь в міжнародних змаганнях, Чемпіонатах України і показують хороші результати.

У складі команди вже є переможці та призери міськіх, національніх та міжнародніх змагань. За часи існування виду спорту на кафедрі підготовлено: чемпіона України в 2005 году, переможців та призерів різноманітних змагань,  4-х майстрів спорту, кмс та спортсменів І розряду - 12.

Ось і перший семестр 2017/2018 навчального року був насичений змаганнями, які проходили в різних містах України.

З результатів, яких досягли студенти-стрілки, хочеться, перш за все, виділити виступ на Кубку України у Львові 4-8 грудня 2017р .:

Данилюк Михайло у складі команди Києва посів 2 місце та став рекорсменом України.  Його особисте місце також високо, він став 4-м у особистому фіналі. Вітаємо!

лук

В кубкових змаганнях також взяли участь:

Трапезніков Олександр, Ванділовський Борис, Олексенко Катерина, Павлигін Андрій (виконав КМС), Ковтун Богдан (виконав І дорослий), Куц Ярослав.

Крім того студенти брали участь у таких змаганнях:

Відкритий Кубок міста Києва, 25-26.11.2017

Призери:

Трапезніков Олександр - 2 місце

Данилюк Михайло - 2 місце

Салькова Маргарита - 3 місце

Учасники:

Куц Ярослав, Павлигін Андрій, Ковтун Богдан, Купленко Дмитро, Чередничок Богдан, Кривоногов Євген, Ванділовський Борис, Романюк Сергій, Єршов Олександр, Олексенко Катерина, Шита Віра.

Відкритий чемпіонат Чернігівської області у приміщенні, 4-5.11.17

Учасники:  Салькова Маргарита

Всеукраїнський відкритий турнір "Київські вогні", 27-29.10.2017

Учасники:  Романюк Сергій, Шита Віра.

Фінал Кубку України серед дорослих, 5-7.10.2017, м. Нова Каховка

Учасники: Куц Ярослав, Доцик Андрій, Павлигін Андрій