Новини від збірних команд

баскет 3х3  БАСКЕТБОЛЬНІ НОВИНИ

У Лізі Монстрів 1 грудня «Політехнік» вирвав перемогу у Скорпіонів 69:67!

І так само впевнено збірна політехніків продовжує боротьбу в київському етапі СБЛУ і розіграші Кубка студентської профспілкової асоціації Києва.

У четвер 7 грудня о півфіналі Кубка була здобута чергова перемога над суперником, командою НАУ.

14 грудня запрошуємо уболівальників в спорткомплекс нашого університету на фінальні ігри Кубка профспілки: фінальна гра за кубок між командами КПІ ім.Сікорского і НУФВСУ почнеться о 16-30. Вболіваємо за наших!

4 і 5-го грудня баскетболісти-політехніки успішно повели чергові ігри Київського етапу СБЛУ (ТАСкомбанк), обігравши своїх суперників-команди ДУІТ і ТНУ імені Вернадського (жінки).

баск наставление   баскет   баскет сбор2016 17

ФУТЗАЛ.               футзал2

В Чемпіонаті Федерації Києва «Бізнесоілгруп» переміг нашу клубну команду «Політехнік», перегравши  з рахунком 8: 1. На жаль, політехніки показали не найкращу свою гру, тому суперники перемогли цілком заслужено. Вже до п'ятої хвилини матчу їм вдалося зробити комфортну перевагу в рахунку, виграючи в два м'ячі. Перші два голи були забиті, коли нападники суперника скористалися неписьменною грою воротаря - 2: 0. Досить швидко гравцям нашої команди вдалося забити м'яч у відповідь, який, проте, виявився єдиним. Надалі на полі повністю домінували футзалісти «Бізнесоілгрупп». Фінальна сирена зафіксувала поразку команди «Політехнік» з рахунком 1: 8.

У вівторок, 5 грудня, на майданчику НТУУ КПІ « Політехнік» приймав команду КНУ імені Тараса Шевченка в 1/8 фіналу Кубка Києва з футзалу. Приємно привести частину коментарю фахівця ФАСК: «Ще до початку гри фаворит був очевидним. «Політехнік» у чемпіонаті йде без поразок, натомість їх кубкові конкуренти безнадійно пасуть задніх. Зі стартового свистка гостей було «законсервовано» на їх половині поля, що вже на 2 хвилині дало результат – рахунок відкрив Ігор Салтанов. КПІ продовжив тиск, яскраво комбінував і відчував впевненість у своїх силах, натомість в гостей виходила лише беззмістовна метушня. Результат не заставив себе довго чекати, на 12-й хвилині все той же Салтанов реалізував стандарт, а за кілька хвилин він же оформив хет-трік. 3:0 – такі підсумки першого тайму»(конец цитаты).
Наші і після перерви не зменшили свій натиск на ворота суперника, завершивши гру з відмінним результатом 7: 3 і продовжать боротьбу за кубок в ¼ фіналу.
В іграх Чемпіонату команда на 4-му місці, відігравши поки тільки 4 гри, на 2 гри менше, ніж лідери змагань.
12 грудня в п'ятому турі зустріч з «Будівельником», який зараз на сходинку вище в турнірній таблиці. Всі тури осінньої серії ігор планується провести до кінця грудня.