Фестиваль єдиноборств в КПІ ім. Ігоря Сікорського (дзюдо)

дзюдо21-22 листопада в КПІ ім.Ігоря Сікорського
пройшов фестиваль єдиноборств серед дзюдоістів. Фестиваль організовали і провели викладачі кафедри
спортивного вдосконалення Запольський Дмитро Петрович, Агєєв Павло Миколайович
,
Саєнко Сергій Володимирович.

Викладачі нашого університету були ініціаторами розвитку бойових видів спорту серед студентів київських вузів.

Так під керівництвом тренера Запольського Д.П. були організовані та проводяться Чемпіонат міста Києва з боксу та кікбоксингу, Чемпіонат України з боксу та кікбоксингу серед студентських команд та інші змагання. Також у  2002 році заснував Міжнародну молодіжну громадську організацію "Міжнародна Асоціація боксу та кікбоксингу "Нове сузір'я", під егідою якої регулярно проводяться студентські змагання з боксу та кікбоксингу та інші заходи, спрямовані на розвиток цих видів спорту.

З 2006 року в університеті під керівництвом старших викладачів Агеєва Павла Миколайовича та Саєнко Сергія Олексійовича почав свій розвиток новий вид боротьби – “Алиш” (боротьба на поясах), в якому студенти університету вибороли звання чемпіона Європи та віце-чемпіона Європи в окремих видах. В 2008 року Агеєв П.В. став родоначальником розвитку рукопашного бою в університеті.

Крім політехніків в фестивалі брали участь і студенти інших вузів Києва: Національного авіаційного університету та національного педагогічного університету імені Драгоманова. Приємно повідомити, що в змаганнях серед шести різних вагових груп більшість призових місць дісталося політехніків.

60 кг

Довгань Ігор

Попов Артем

КПІ ім.Сікорського

В командному заліку 1 місце у команди КПІ ім.Ігоря Сікорського, друге у студентів НПУ ім.Драгоманова, команда НАУ посіла третє місце.

Вітаємо студентів і тренерів з перемогами!