Про футбол і не лише.

футбол мяч  У другому турі збірна КПІ  ім.Ігоря Сікорського

з футболу приймала торішнього срібного призера першості ФАСК - команду "Університет ім. Б.Гринченка". У першому турі обидві команди упевнено перемогли своїх суперників, причому з рівним рахунком 4-0. На жаль, 26 вересня гідна гра   нашої  команди з одним з лідерів   ФАСК не принесла перемоги. Тому були досить поважні причини: пішов з поля травмований в першому таймі   Євгеній Рудницький, і у кінці тайму команда залишилася без видаленого за дві жовті картки Миколи Дидика. Тому суперник в другому таймі виглядав успішніше. Результат гри образливий, 0-3, але команда, на наш погляд, готова цього сезону створювати проблеми не лише рівним, але і сильним суперникам минулого сезону.

волейбол мячВолейбол. Столична Ліга - Чемпіонат та Кубок Києва.

Активізувалисяінашіволейболісти. Кампанія з прийому заявок команд на участь в Чемпіонаті і Кубку Києва"Столична Ліга"сезону 2017-2018 року серед чоловічих та жіночих команд завершилась.Чемпіонат   стартує1 жовтня. На волейбольний Чемпіонат і Кубок Києва заявлені три команди політехніків:    дві чоловічі і жіноча.

Нагадаємо, що за результатами минулого сезону кращими студентськими командами   Києва стали наші  волейболісти і волейболістки!

водне поло  Цікавим буде наступний тиждень і в спортивному центр нашого університету  : басейн уперше приймає Чемпіонат  Європи по ватерполо. Трибуни готові прийняти уболівальників і любителів цього виду спорту.