Не будь байдужим - і все вийде!

15203385 897977183635272 3803177081945858014 nДві приємні новини спортивного центру КПІ ім. Ігоря Сікорського

У п'ятницю 22 вересня СЦ приймав гостей з нагоди відкриття двох чудових обнов: в самому спортцентрі була відкрита територія для збірної команди університету зі скелелазіння-дві стіни, обладнані для навчання і вдосконалення навичок спортсменів. А по вулиці Нижньоключовою поруч з нашим будинком була здана в експлуатацію чудова територія для відпочинку, яка дуже прикрасила ділянку.

кпискала   imgonline com ua Resize 3Mw2cZESHru  imgonline com ua Resize rOAa5kT8Dcvb1

1 на скале        2 на скале 2       imgonline com ua Resize FGTWxAOnG9Sfiz5

imgonline com ua Resize fLkkd5ghEdZ        SAM 3683        imgonline com ua Resize RhZSr5KFQF

На урочистому заході були присутні численні гості. Серед почесних гостей проректор Новіков Олексій Миколайович, голова первинної профспілкової организации студентів НТУУ «КПІ» Гаврушкевич Андрій Юрійович, представники адміністрацій міста Києва та Солом'янського району (допомагали здійснити проект Скала-КПІ), представник будівельної компанії Standard Development, яка здійснювала будівельні роботи, директор СЦ Бригинець Р.В., завкафедри спортивного Вдосконалення Новицький Ю.В. і, звичайно ж, політехніки-скелелази на чолі з капітаном команди-чемпіона міста Києва Козаком Євгеном і викладачем по туризму кафедри фізичного виховання Михайленко Вадимом Миколайовичем.

imgonline com ua Resize kOlntiseIv6

imgonline com ua Resize OCkcZAsjQC0TQZxv      imgonline com ua Resize bQ2K3CMoEyi1     imgonline com ua Resize hHqa55wigGC2Yk    imgonline com ua Resize eJFNYKz52voFfss

Здійснення мрії скелелазів СкалаКПІ стало можливо завдяки програмі Київської адміністрації «Громадський проект» https://gb.kyivcity.gov.ua/projects, куди активістами скелелазіння була подана заявка.

SAM 3692   imgonline com ua Resize SY6uWWCY63j5   imgonline com ua Resize bm8giCP1pVy0x

А упорядкувати спортивні майданчики і територію біля спорткомплексу допомогла компанія Standard Development, яка зводить поруч з СЦ багатоповерховий будинок, в якому будуть жити і співробітники КПІ.

Не будь байдужим - і все вийде!

imgonline com ua Resize DsBdQ0x965C5nQ