«Політехнік» здобуває першу перемогу

92  Перша гра нового сезону 2017/2018 Вищої ліги ФАСК,

яка відбулася 21 вересня, подарувала прихильникам та вболівальникам команди футболістів КПІ ім. Ігоря Сікорського чудову перемогу над суперником-командою НУБіПУ.

Матч між цими колективами відбувся на полі  КПІ.

І хоча краще розпочали гру гості (по версії коментатора ФАСК), котри більше тримали м’яч під власним контролем і створювали тиск на ворота суперника, першими завдали удару в створ воріт зі штрафного (м’яч впевнено зафіксував голкіпер господарів), відкрили рахунок в матчі студенти-«політехніки». Гол забив Артем Іващенко. 1:0.

На 43-й хвилині зустрічі Роман Коробко завершив стрімку контр-атаку своєї команди, вийшовши віч-на-віч з воротарем і пробивши тому точно поміж ніг. А хвилиною потому Роман оформив дубль, коли отримав передачу від Миколи Дідика на лінії карного майданчику та завдав прицільного пострілу в верхній правий кут. Перший тайм завершився з рахунком 3:0 на користь  господарів.

79  78  84

Друга половина зустрічі, хоча і була менш насиченою на гольові моменти, але дала змогу Роману Коробко стати кращім гравцем цього матчу. Від зміг оформити свій перший хет-трик у Вищій лізі ФАСК, коли йому дозволили пробити з 15 метрів, сильно і точно в нижній кут воріт. Це був його третій гол у ворота суперника в цьому матчі.

Цитата зі статті Владислава Третяка дуже приємна для всіх вболівальників команди КПІ ім. Ігоря Сікорського: “ Загалом команди демонстрували дуже грамотний футбол, але більше щастило «Політехніку» та й команда Олександра Мохунько виглядала краще підготовленою до матчу фізично, тому результат став цілком закономірним... ”(кінець цітати).

Варто відзначити, що команда НУБіП також показала, що вміє грати. Но кращій результат-це перемога! І ми вітаємо нашіх футболістів і особисто Романа Коробко, тренера Олександра Дмитровича Мохунько з заслуженою перемогою в першому матчі сезону з рахунком 4:0!