Студенти КПІ-призери Кубка України зі стрільби з лука!

15039090656969696 ІІІ етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»

27 серпня 2017 року закінчився ІІІ етап Кубка України зі стрільби з лука «Стріли Слобожанщини»

У змаганнях взяли участь найсильніші лучники України - представники м.Києва, Сумській, Чернівецькій, Чернігівській, Рівненській, Вінницькій, Львівській, Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській областей. Програмою передбачено виступи в класичному (олімпійському) і блочному луці. Всього участь у змаганнях взяли близько 160 спортсменів.

У змаганнях у складі збірних команд Києва (першой та другой) взяли участь 4 студенти нашого університету.

Перший комплект медалей розіграли в категорії «кадети» в особистому, командному першості і в змішаних командах.

1                2              3

У командному заліку, у представників блочного лука, серед чоловіків переможцем стала Харківська команда, срібло і бронза у команд м. Києва.

У  складі  першої  команди  м. Києва срібло отримали студенти КПІ імені Ігоря Сікорського Куц Ярослав( ІХФ, ЛУ-42) і Данилюк Михайло(ФБТ, БУ-31).

Павлигін Андрій (ХТФ, ХЕ-51) у складі другої команди  завоював бронзу.

У змаганнях взяв участь і Трапезников Олександр, студент ММІ, гр.МЛ-51.

Вітаємо студентів-медалістів  та їх тренера, викладача кафедри спортивного вдосконалення Д’якову О.В.