Срібна нагорода тріатлоністки Яни Лисак!

триатлон э  Буковель. Фінальний етап Кубка України з триатлону

Що може бути краще спортивного змагання, боротьби за чемпіонський титул, спілкування з цікавими людьми і все це серед неймовірної природи Карпатських гір? З розвитком тріатлону в Україні, вже який рік, організатори змагань Bukovel і Postmen збирають в Буковелі триатлетів-однодумців, спортсменів-аматорів і просто людей, яким не чужий активний спосіб життя для участі в гонці «Триатлон. Олімпійський Кубок »(Triathlon Olympic Cup).

Вперше Буковель прийняв найвисокогірніші змагання з тріатлону в Україні в 2015 році. Так високо в горах вони відбулися вперше в історії вітчизняного спорту.

Bukovel Triathlon Olympic Cup включає три стандартних олімпійських етапу гонки. Учасники змагань мають подолати справжню олімпійську дистанцію: спочатку проплисти півтора кілометри, потім пересісти на велосипеди та проїхати сорок кілометрів гірською дорогою і зрештою пробігти ще десять кілометрів.

rt4kAH v bukovele 1 1140x563 v bukovele 3

За старою традицією, перший тур гонки - заплив у відкритій воді проходить на кристально чистих водах озера Молодості. Організатори змагань нагадують, що при температурі води нижче 20 ° С участь в запливі дозволено тільки з використанням гідрокостюма.

11 вересня 2017 року в Поляниці (Буковель) знову пройшов Фінальний етап Кубка України з триатлону, в якому брали участь і тріатлоністи Києва. В складі делегації була і  студентка КПІ імені Ігоря Сікорського Лисак Яна. В особистому заліку Яна змогла вибороти срібло! Вітаємо!