Пам'яті товариша, колеги

Латишев Євген Миколайович Після важкої, тривалої хвороби пішов з життя наш колега, викладач Латишев Євген Миколайович.

Закінчив Київський технікум електронних приладів в 1968 році, Київський державний інститут фізичної культури і спорту в 1975 році.

Спеціальність – фізична культура та спорт. Спортивна кваліфікація – викладач, тренер з веслування на байдарках та каное та академічне веслування. Особисті  спортивні здобутки: майстер спорту СРСР з веслування на байдаркаханое (1968р.), кандитат в майтри спорту СРСР з лижних гонок (1969р.), мав розряди з плавання, гімнастики, важкої та легкої атлетики, ковзанів.

В НТУУ “КПІ” працював на кафедрі фізичного виховання (1975-1983р.р.). Потім 5 років старшим тренером-викладачем циклу веслування на б/к в Міжвузівському олімпійському центрі підготовки спортсменів високого класу (1983-1987р.р.).  Продовжив роботу старшим викладачем-тренером в НТУУ “КПІ” з 1987р., на кафедрі спортивного вдосконалення в НТУУ “КПІ” в 1996р.

Інтересувався також  активним відпочинком, мануальною терапією та масажем.

Він мав 25 авторських свідоцтв на веслувальні тренажери, ІІІ-є місце на ВЛНГ СРСР. Свідоцтво винахідника СРСР. Був членом президіуму Федерації суддів України з веслування на б/к, президентом Федерації суддів з веслування на б/к м.Києва.

Підготував спортсменів-студентів НТУУ “КПІ”: Гайдай Валентин і Авраменко Артем – Чемпіони Європи, багаторазові призери та Чемпіони України з веслування на б/к, Климнюк Сергій, учасник Олімпійських ігор в Австралії м.Сідней (8-е місце), дворазовий Чемпіон Світу з веслування на каное.

За останній свій робочий учбовий рік 24.06.2016  отримав подяку Ректора НТУУ  (номер наказу - 1-168).