Рейтинг вузів Times Higher Education.

Чотири українських вищих навчальних закладів увійшли до рейтингу кращих університетів світу, який складає авторитетне  британське  видання Times Higher Education.
У  рейтинг  увійшли  Київський  національний  університет  іменіТарасаШевченка, Національний  університет «Львівська  політехніка», Національний  технічний  університет «Київський  політехнічнийінститут  імені  Ігоря  Сікорського», Харківський  національний  університет  ім. Ст. Каразіна.
Всі  вони  розмістилися  в  восьмий  сотні  рейтингу.
Перший  рядок  зайняв  Оксфордський  університет, за  ним  слідують  Каліфорнійський  технологічний  інституті  Стенфордський  університет. Кембриджський університет розмістився на 4 місці, Массачусетський технологічний інститут на п'ятому, Гарвард — на шостому.
Найбільша кількість внз у рейтингу — з США і Великобританії (148 і 91 відповідно, всього в списку 980 університетів), пише ТСН.
У топ-10 лише один навчальний заклад не належить цим країнам — Швейцарський федеральний технологічний інститут, який зайняв 9-е місце.
Рейтинг Times Higher Education складається з 13 критеріїв. Основними показниками служать міжнародна студентська та викладацька мобільність, кількість міжнародних стипендіальних програм, рівень наукових досліджень, внесок в інновації, цитованість наукових статей, рівень освітніх послуг і так далі. (за матеріалами сайту 2000.ua)