Прощавай, літо. Здрастуй, навчання!

У день першокурсника 31 серпня студенти, які вступили на факультет біомедичної інженерії в цьому році, прийшли на першу зустріч з деканом факультету Максименко В.Б., яка відбулася у спортивному центрі.

SAM 3083   Віталій Борисович розповів новачкам про зусилля держави по збереженню освіти молоді на гідному рівні, не дивлячись на труднощі. Підкреслив, що і студенти відповідальні перед державою, тому вимоги до них будуть високими, насамперед у навчанні, яка стає на найближчі 6 років головним заняттям.

Підкреслив, що ставлення до студентів на факультеті лояльне, необхідна допомога при виникненні проблем буде надана.

Коротко розповів про можливості, які університет надає студентам: безкоштовні курси іноземних мов, свій лікар на факультеті, можливість спілкуватися з викладачем в системі ЕК (електронний кампус), різноманітне дозвілля і т. д. Представив всіх завкафедрами та заступників декана, які також донесли до слухачів необхідну інформацію.

Перед студентами виступили всі завідувачі кафедр та  заступники декана, а також голова студпрофкома.

SAM 3086

SAM 3083

SAM 3082

ВІТАЄМО ВСІХ ПЕРШОКУРСНИКІВ З ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ В ОДНОМУ З КРАЩИХ УНІВЕРСИТЕТІВ УКРАЇНИ! НАМАГАЙТЕСЯ І У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ!

SAM 3092

А святкові заходи в День першокурсника пройшли на площі Знань, куди і вирушили першокурсники після знайомства з керівництвом факультету.