Рейтинги Webometrics та Google Scholar 2016

Опублікований річний рейтинг Webometrics 2016. Webometrics ranking of world's universities (Вебометрический рейтинг університетів світу) - один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі.

эмблема каф2 Двічі на рік за даними, зібраними в липні і лютому поточного року, результати досліджень публікуються і охоплюють більше двадцяти тисяч університетів з усього світу.

Як і в минулому році, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» знову вийшов у лідери серед українських університетів, посівши перше місце.

Національний рейтинг:

1 місце - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" (міжнародний рейтинг 1544)

2 місце - Київський національний університет ім. Шевченка (1590)

3 місце - Національний авіаційний університет (1967).

А ось у рейтингу за кількістю цитування Google Scholar наш університет поки що поступається.

Топ університетів за кількістю Google Scholar .

Лабораторія Cybermetrics, яка двічі на рік випускає рейтинг Webometrics, опублікувала результати другого рейтингу університетів світу за цитованості вчених в Google Scholar.

Перші місця займають класичні університети США, а лідером знову став Гарвард з показником 1389765 цитувань. Якщо в минулому рейтингу лише 4 ВНЗ України потрапили в список, то в цей раз за рахунок поліпшення показників і розширення рейтингу вже 34 українських ВУЗІВ входять в перелік.

Серед університетів України у цьому рейтингу перше місце займає КНУ ім. Шевченка. НТУУ "КПІ" з результатом 15525 цитувань займає друге місце.

Кількість цитувань 10 кращих авторів:

1м- Київський національний університет імені Тараса Шевченка 15875;  2м- Національний технічний університет України Київський політехнічний інститут15525 ; 3м- Київський національний економічний університет.

НТУУ "КПІ" у рейтинг були зараховані результати таких вчених: Андрій Фокін, Михайло Згуровський, Сергій Пересада, Володимир Хоменков, Віктор Бовтун, Ярема Рущицький, Олександр Бродин, Андрій Шелестов, Наталія Панкратова, Андрій Снарський.

Консультації щодо поліпшення показників цитованності надає бібліотека НТУУ «КПІ».

Нагадуємо нашим викладачам: для роботи з Google Scholar ви маєте бути авторизованими через профіль Google.

Консультування науково-педагогічних працівників щодо роботи зі службою Google Scholar забезпечують головний бібліотекар НТБ Федорець Марія Володимирівна, ч/з № 9, тел.: 204-96-72, 063-241-61-05;Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та начальник СПУ Козак Євгеній Миколайович, кімнати. 160-1, тел. 204-85-23, 063-684-48-55; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.