Вітаємо з початком нового 2017/2018 навчального року

эмблема каф230 серпня 2017 р. в КПИ ім. Ігоря Сікорського - День першокурсника!

Факультет біомедичної інженерії проводив  урочисті збори у 24 корпусі (спортивний центр університету) за адресою вул. Верхньоключова, 1/26.

Але зпочатку  першокурсники  отримали  студентські  квитки.

Цього  року  збільшилася   кількість   першокурсників  на  факультеті:студентські  квитки  отримали  144  студенти (27  з  них  поступили  на  контрактній  основі).

Перед студентами-першокурсниками та іх батьками,  що  прийшли  у  гості,  виступила  заступник  декана,  к.п.н.,  доцент  кафедри  спортивного  вдосконалення  Карпюк Ірина  Юріївна.  Вона розповіла, що на факультеті біомедичної інженерії 5 кафедр: 3 випускних по спеціальностях і дві загальноуніверситетські. Всього на факультеті 155 викладачів, з яких 9-доктори наук. 25 викладачів - випускники КПІ, з них 19-випукникі ФБМІ.

30.09.17   30.09.17 2  30.09.17 5

Ірина Юріївна розповіла про перспективи для студентів, у тому числі і про існуючу програму мобільності зв'язків з іншими країнами по обміну студентами. В даний час йдуть переговорі ще з двома країнами-Польщею і Кореєю про можливість співпраці. При цьому вона підкреслила, що знання студент отримує не лише від викладачів, але, перш за все,  завдяки своїй наполегливій праці. Прикладаючи максимум зусиль, студент підвищує не лише так необхідний свій рейтинг, але і рейтинги кафедри, факультету і університету в цілому.

Були зачеплені і інші питання, першокурсники отримали багато нової інформації.  На сборах були присутні завідувачі всіх кафедр, у тому числі і двух загально університетських спортивних кафедр, в яких займаються спортом всі студенти першого і другого курсів, а члени збірних команд захищають спортивну честь університету весь час вчення.

30.09.17 4   30.07.17 6   30.09.17 3

Завідувач нашої кафедри Юрій Володимирович Новіцкий розповів про збірні команди університету, їх успіхи. Нагадаємо, що  за підсумками минулого навчального року, завдяки роботі викладачів спортивних кафедр і старань студентів-спортсменів,  КПІ ім. І.Сикорського зайняв перше місце в універсіаді Києва серед вузів в своїй категорії і друге серед 25 вузів міста, збірні команди яких брали участь в універсіаді ( із загальними результатами можна ознайомитися в підсумках року і по видах спорту).

Колектив кафедри СВ запрошує спортсменів-розрядників і любителів спорту в свої збірні команди).

Після здобуття всієї нової інформації, знайомства з керівниками кафедр, представниками студентських профбюро і комітету, першокурсники з гостями відправилися на площу Знань на загальноуніверситетське Свято-День першокурсника.

УСПІХІВ ВАМ, ДРУЗІ!