Новини

Короткі новини

волейбол мяч    Волейбол
18.11 в Кубку Столичної Ліги з волейболу 2 команди нашого університету провели перші ігри: чоловіча збірна "Київський політех-2" в попередньому турі з рахунком 3:0 обіграла суперника, команду УльтраМарин і буде виступати в наступному турі.
 
 
Відмінно зіграла свою першу гру і жіноча збірна, яка починала боротьбу за Кубок з 1/8 фіналу. Дівчата "Київського політехніка" лише один тайм віддали суперницям з Ірпінь-Акрополь (що перемогли в попередньому турі своїх суперниць з команди ТАЙГЕРС), завершивши гру з рахунком 3:1.
Перша чоловіча збірна вступить у боротьбу пізніше.
 
foot1   Футболісти закінчили осінню серію ігор, у 9 турах змогли заробити 10 очок (3 перемоги, 1 нічия та 5 поразок). Положення команди не безнадійно, оскільки в середині таблиці вищенашої команди три команди не набагато випереджають наших футболістів. А Роман Коробко увійшов у десятку найкращих бомбардирів, забивши 5 голів.
10 COM_CONTENT_REVIEW
|

З Міжнародним днем студента!

ДЕНЬ СТУД 17 листопада щорічно відзначається Міжнародний день студентів. Попри те, що це свято асоціюється у молоді зараз з веселощами і романтикою, історія цього дня пов'язана з трагічними подіями Другої світової війни. 

19 COM_CONTENT_REVIEW
|
Детальніше: З Міжнародним днем студента!

Нові старти зі спортивного орієнтування студентів КПІ ім.Сікорського

спорориентємб  НОВІ  СТАРТИ ЖОВТНЯ 

На початку жовтня у рамках міжнародних змагань зі спортивного орієнтування «КИІВ-ОПЕН» пройшов Чемпіонат міста Києва. Довга дистанція проводилась у районі населеного пункту Зазімьє, міський спринт у центрі Києва:  Універсітет – вул. Тарасівська - Жилянська. В змаганнях прийняли участь студенти Михайло Афанасьєв,  Голубничий  Сергій  та  Таровський Богдан .  

71 COM_CONTENT_REVIEW
|
Детальніше: Нові старти зі спортивного орієнтування студентів КПІ ім.Сікорського

Осінній сезон 2017/2018 навчального року активно почали спортсмени-орієнтувальники «КПІ ім.Ігоря Сікорського»

спорориентємб10 вересня на Хрещатику пройшов легкгоатлетичний пробіг «Інтер-Спорт-Київ-Рун».

У різних забігах на 2 км , 5 км, 10 км взяли участь Михайло Афанасьєв, ФЕА(6 курс), Таран Вікторія, Шпрінгер Олексій.

65 COM_CONTENT_REVIEW
|
Детальніше: Осінній сезон 2017/2018 навчального року активно почали спортсмени-орієнтувальники «КПІ ім.Ігоря...