Водне поло

водне поло

 

Басейн,ЦФВС .

Викладач

Качалов Олександр Юрійович, викладач

 Розклад занять відділення водного поло на перший семестр 2016/2017 н.р.                                          

Прізвище, ім’я по батькові 12.20 - 13.55 14.15 - 15.50 Місце занять
Качалов Олександр Юрійович Понеділок, вівторок, середа, п’ятниця Понеділок, вівторок, четвер, п’ятниця Басейн

 Водне поло винайдено в другій половині XIX століття у Великобританії Вільямом Вілсоном. Прототипом гри послужило регбі. Ранні версії гри дозволяли використання сили в боротьбі за м'яч , утримання суперника під водою для оволодіння м'ячем. Воротар перебував за межами поля, він намагався запобігти спробам суперника покласти м'яч на причал. Гра набула сучасну форму в 1880- х роках.

 Водне поло - один з найстаріших олімпійських видів спорту. Вjyj вперше було включено в програму Олімпійських ігор в 1900 році. Жіноче водне поло увійшло в олімпійську програму в 2000 році після політичних протестів австралійської жіночої команди. Чемпіонат світу з водного поло серед чоловіків проводиться з 1973 року , серед жінок - з 1986 року).

В НТУУ «КПІ» водне поло почало свій розвиток» зовсім недавно  з приходом на посаду тренера з водного поло Качалова Олександра Юрійовича.

Збірна команда НТУУ «КПІ» з водного поло ще не має значних успіхів, основне завдання -підготовка до участі у Відкритій першості Києва з водного поло. Бажаємо успіхів!

ВП сборная  ВП вратарь