Водне поло

водне поло

 

Басейн,ЦФВС .

Викладач

Качалов Олександр Юрійович, викладач

 

 

Розклад занять відділення водного поло на перший семестр 2017/2018 н.р.

П.І.Б  12.20-13.55 14.15-15.50   16.00-17.30  

Місце       

занять

Качалов

Олександр

Юрійович           

 понеділок, 

середа,

четвер            

понеділок,

віторок 

середа,

четвер ,

пятниця

 понеділок,

середа,

пятниця

 Басейн
         

 

Водне поло винайдено в другій половині XIX століття у Великобританії Вільямом Вілсоном. Прототипом гри послужило регбі. Ранні версії гри дозволяли використання сили в боротьбі за м'яч , утримання суперника під водою для оволодіння м'ячем. Воротар перебував за межами поля, він намагався запобігти спробам суперника покласти м'яч на причал. Гра набула сучасну форму в 1880- х роках.

 Водне поло - один з найстаріших олімпійських видів спорту. Вjyj вперше було включено в програму Олімпійських ігор в 1900 році. Жіноче водне поло увійшло в олімпійську програму в 2000 році після політичних протестів австралійської жіночої команди. Чемпіонат світу з водного поло серед чоловіків проводиться з 1973 року , серед жінок - з 1986 року).

В НТУУ «КПІ» водне поло почало свій розвиток» зовсім недавно  з приходом на посаду тренера з водного поло Качалова Олександра Юрійовича.

Збірна команда НТУУ «КПІ» з водного поло ще не має значних успіхів, основне завдання -підготовка до участі у Відкритій першості Києва з водного поло. Бажаємо успіхів!

ВП сборная  ВП вратарь